Hledáme

Vyberte kraj

Typ pozice

Pojď k nám řídit náklaďák!

Nabízíme stabilní zaměstnání v silné české společnosti!

Vážný/á - Plzeň

Společnost AVE sběrné suroviny a.s. přijme pro svoji provozovnu v Plzni zaměstnance na pozici: Vážný/vážná.

Referent/ka vnitřní služby - Čáslav

Nudí Vás už stereotypní práce? Administrativu, faktury a evidenci smluv máte v malíčku? Líbí se Vám představa každodenní komunikace se zákazníky a napříč společností? Pak hledáme právě Vás!

Referent/ka vnitřní služby - Benátky nad Jizerou

Nudí Vás už stereotypní práce? Administrativu, faktury a poštu máte v malíčku? Líbí se Vám představa každodenní komunikace se zákazníky a napříč společností? Pak hledáme právě Vás!

Provozní technik - Beroun

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. přijme pro svoji provozovnu v Berouně zaměstnance na pozici: Provozní technik stavebního střediska a střediska zimní údržby a čištění a údržby komunikací.

Byznys analytik

Ovládáte SAP na jedničku a dokážete komunikovat napříč společností? Jste odborník na analýzu a procesy? Orientujete se v IT prostředí? Pak se nám ozvěte, rádi Vás poznáme.

Závozník - Modřice

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme vhodného kandidáta na pozici Závozník.

Řidič skupiny C, E - Karlovy Vary

Baví tě práce za volantem a chceš pomáhat lidem i přírodě? Chceš vidět výsledky své práce každý den a máš už něco odježděno? Tak hledáme právě tebe!

Administrativní podpora zákaznického centra - Praha

Umíte se vžít do pozice zákazníka? Máte trpělivost a rádi napomáháte úspěšnému vyřešení požadavků klientů? Lákala by Vás práce v zákaznickém centru, kde můžete ovlivnit, zda bude zákazník spokojen s našimi službami?

Účetní - Praha

Baví Vás práce s čísly a máte smysl pro detail? Nechybí Vám zkušenosti s účetnictvím a SW SAP máte v malíčku? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Dispečer/ka zimní údržby - Čáslav

Hledáš různorodou a zajímavou práci, kde zúročíš své organizační schopnosti? Logistika, plánování a komunikace se zákazníkem ti nejsou cizí? Pak se přidej k nám!