Hledáme

Vyberte kraj

Typ pozice

Poradce pro ekologii - Česká Lípa

Nebojíte se komunikovat se zástupci obcí a máte duši obchodníka? Dokážete se orientovat v číslech a „neotráví“ Vás i drobná administrativa? Pak se nám ozvěte, rádi Vás poznáme.

Stavbyvedoucí-Přípravář - Kolín

Společnost AVE Kolín s.r.o. přijme posilu do týmu na pozici Stavbyvedoucího - Přípraváře stavebních zakázek s elektrotechnickým zaměřením.

Závozník - Plzeň

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme vhodného kandidáta na pozici Závozník.

Dělník čištění a údržby komunikací – řidič sk. C - Otrokovice

Baví Vás práce za volantem? Chcete vidět výsledky své práce každý den? Pak hledáme právě Vás!

Lisař- Modřice

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme do své provozovny v Brně - Modřicích šikovného kandidáta na pozici Lisař

Manipulant / Strojník - Štětí

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme šikovného kandidáta na pozici Manipulant/Strojník.

Řidič svozového vozidla sk. C - Žďár nad Sázavou

Staňte se řidičem moderního komunálního vozidla pro naši společnost AVE Vysočina s.r.o., která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní skupiny.

Uklízeč - Komořany – Most

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme šikovného kandidáta na pozici Uklízeč.

Referent/ka vnitřní služby - Děčín

Baví Vás různorodá práce? Máte rád/a administrativu a fakturaci máte v malíčku? Pečlivost a zodpovědnost je pro Vás při práci klíčová? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Strojník - Itálie/ČR

Společnost AVE CZ, která nabízí především stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti, přijme pro zakázku v ČR a Itálii zaměstnance na pozici Strojníka.