Automechanik/čka - Ústí nad Labem

Pro naši provozovnu v Ústí nad Labem hledáme automechanika/automechaničku.

Co Ti nabízíme?

  • Pravidelná výplata – 10. den v měsíci budeš mít peníze učtu
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou!
  • Nástup možný ihned
  • 4 týdny placené dovolené plus dva dny zdravotního volna
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění – je potřeba myslet na budoucnost, a nejen tu pracovní
  • Pevná pracovní doba + příplatek za přesčas
  • Rozšíření řidičského oprávnění na sk. C

Náplň práce:

  • Opravy nákladních a speciálních vozidel, nástaveb

Požadujeme:

  • Vyučení nejlépe v oboru automechanik
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Flexibilitu, samostatnost, aktivní přístup k práci

Soubory ke stažení

Pošlete nám kontakt

Máte zájem u nás pracovat? Ozveme se vám…

Vložit vlastní přílohu (JPG, PDF, DOC, DOCX, ODT, ZIP)
Max. velikost 5 MB

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.