Co od nás můžete čekat?

Mohli bychom zde vypsat seznam benefitů, které nabízíme a nebo, jak to často firmy dělají, prostě napsat “Nabízíme širokou škálu firemních benefitů”. Ale je to skutečně to, proč se lidé rozhodují o novém zaměstnání? Je to skutečně to, proč lidé ve firmě pracují?

Zeptali jsme se proto těch nejpovolanějších odborníků - našich současných zaměstnanců. Ti nám poradili následující čtyři oblasti, jejichž naplnění jim nabízí zaměstnání v AVE:

MOJE PRÁCE MUSÍ MÍT SMYSL

Silná vize a poslání naší společnosti umožňuje všem zaměstnancům podílet se na skutečně prospěšném cíli pro celou společnost - “Čistá budoucnost je náš společný cíl”.

Výsledky Vaší práce jsou vidět každý den - ať už je to čisté okolí, udržované komunikace, fungující veřejné osvětlení nebo demolice starého průmyslového objektu, který ohrožoval okolí. Aby toto vše fungovalo, vyžaduje to spoustu práce a úsilí lidí nejen v terénu, ale i v zázemí firmy. A protože pracujeme jako malé týmy, podporu a ocenění od vašich kolegů můžete cítit neustále, ne jen na firemní poradě nebo v emailu od šéfa.

MUSÍ MNĚ VYHOVOVAT FIREMNÍ KULTURA

Přestože jsme silná firma působící po celé České republice, naše struktura není centralizovaná a vše není “řízeno z Prahy”. Spolupracujeme jako skupina menších rovnocenných lokálních týmů, které táhnou za jeden provaz a pracují na společném cíli.

To se odráží i v naší firemní kultuře postavené na přátelské atmosféře. Budete totiž pracovat v malém stabilním týmu, který je spjatý s místem, kde působí a pracují v něm lidé, kteří znají a milují místo, kde pracují. Budete znát všechny své kolegy a oni vás. Zapomeňte na manýry velkých korporací, neosobní prostředí a rozhodnutí typu “o nás bez nás”. Značka AVE přitom poskytuje silné zázemí a stabilitu, tak aby se všem v naší veliké rodině dařilo dobře.

MUSÍM MÍT MOŽNOST ROZVÍJET SE PROFESNĚ I OSOBNĚ

Na úspěchu AVE se podílí mnoho lidí různých profesí, proto je různorodý i přístup ke vzdělávání a růstu na jednotlivých pozicích.

Protože se trh, firma i zaměstnanci rychle rozvíjejí, musí se logicky měnit i tréninkové programy. Nic není vytesané do kamene. Protože nic nerozhodujeme od stolu, vždy pozorně nasloucháme požadavkům a potřebám našich zaměstnanců, kteří jsou nejdůležitějšími spoluautory svých vlastních plánů.

Veškerá odborná školení potřebná pro vaši práci a pro váš profesní růst považujeme za samozřejmost, není to benefit. Věříme tomu, že čím lépe budete moci dělat svou práci, tím lépe se bude dařit celé společnosti, proto považujeme za naši povinnost udělat pro váš růst vše, co je v našich silách.

FIRMA SE MUSÍ POSTARAT O MÉ ZÁKLADNÍ POTŘEBY

Kromě výše uvedeného existují také základní potřeby bezpečí a jistoty, ke kterým může každý zaměstnavatel přispět.

Benefity jako jsou stravenky přispívají k tomu, že se naši zaměstnanci nemusí odbývat nebo nemusí trávit čas přípravou jídla, když se mohou věnovat své rodině nebo svým zájmům a koníčkům.

Benefity jako penzijní a životní pojištění myslí na vaši budoucnost. Za čas strávený prací pro AVE získáte nejenom pravidelnou výplatu, na kterou se můžete 100% spolehnout, ale také příspěvek na lepší život v budoucnosti.

Jsou toto dostatečné důvody i pro vás? Pošlete nám něco o sobě. Těšíme se, až vás poznáme osobně.

Pošlete nám kontakt

Máte zájem u nás pracovat? Ozveme se vám…

Vložit vlastní přílohu (JPG, PDF, DOC, DOCX, ODT, ZIP)
Max. velikost 5 MB

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.