Kdo jsme

Naše společnost byla založena už v roce 1993 a to německou firmou RWE AG. V roce 2004 bylo jméno společnosti změněno na současný název AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. a od roku 2013 máme českého vlastníka.

 

ROSTEME, ALE ZACHOVÁVÁME SI PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRUHodnoty AVE

Náš dlouhodobý a trvalý růst není založen na expanzi z centra do regionů, ale naopak na přidávání menších lokálních firem do naší veliké rodiny AVE. Lokální firmy zůstávají samy sebou a nejsou násilím měněny do jednolité korporátní kopie mateřské firmy. To nám umožňuje zachovat si kulturu malých týmů, které spolupracují na společném cíli. Pro zaměstnance to pak znamená zachování atmosféry, kterou měli ve své práci rádi a posílení jistot a zázemí díky novému silnému partneru - AVE.

Firmy, které se stávají členy naší skupiny, nejsou jen z oblasti odpadového hospodářství. Náš vstup do oblastí jako je údržba komunikací, demolice a sanace, výkup druhotných surovin, správa nemovitostí nebo ekologické poradenství nabízí našim zaměstnancům jedinečnou možnost kariérního a profesního růstu a pestrost pracovní náplně.

MISE, VIZE, HODNOTY AVE

 

ZAMĚSTNANCŮM SE U NÁS LÍBÍ

To, jak jsme úspěšní v našem podnikání a v péči o naše zaměstnance, nejlépe potvrzuje rostoucí počet zaměstnanců. Posuďte sami: v době změny názvu na AVE u nás pracovalo 448 zaměstnanců, během dvou let se počet více než zdvojnásobil na 990, v roce 2012 to bylo už 1279 a v roce 2015 téměř 1900 zaměstnanců. Během 10 let se počet zaměstnanců téměř zečtyřnásobil. To je pro nás důkazem, že naše firemní kultura a péče o zaměstnance mají co nabídnout.

KLADEME DŮRAZ NA KVALITU I  PÉČI O ZAMĚSTNANCE

Od roku 2000 jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Tento certifikát potvrzuje, že naše firma funguje v souladu s přísnými evropskými požadavky, které jsou kladeny na kvalitu v každé oblasti našeho podnikání a to včetně péče o naše zaměstnance. Jedním z předpokladů pro získání tohoto certifikátu je mít jasno v tom, jak kvalitu udržovat a zlepšovat do budoucna. Proto vždy hledíme dopředu a pracujeme na zlepšení pracovních podmínek u nás.

Co ale rozhodně neplánujeme do budoucna jsou zásadní změny v naší strategii - dále budeme podporovat způsob řízení založený na malých lokálních týmech s co největší autonomií a dále plánujeme růst a rozšiřování oblastí našeho podnikání tak, abychom mohli co nejlépe plnit naše poslání - “Čistá budoucnost je náš společný cíl”.

INVESTUJEME DO SPORTŮ, KTERÉ MÁTE RÁDI

Víme, že naši zaměstnanci nežijí jenom prací, proto aktivně podporujeme celou řadu především sportovních týmů a soutěží, tak abychom pomohli přinést do jejich života více zábavy a radosti z úspěchů týmů, kterou jsou blízké jejich srdcím - samozřejmě kromě jejich pracovního týmu :-) Proto jsem partnery naší hokejové reprezentace a hokejové extraligy, sponzorujeme fotbalové týmy jako AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, FK Ústí na Labem, FK Čáslav nebo basketbalový tým BK Nymburk. Jsme také partnery ankety Sportovec roku.

Zajímá vás více o zaměstnání u nás? Pošlete nám něco o sobě. Těšíme se, až vás poznáme osobně!

Pošlete nám kontakt

Máte zájem u nás pracovat? Ozveme se vám…

Vložit vlastní přílohu (JPG, PDF, DOC, DOCX, ODT, ZIP)
Max. velikost 5 MB

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.