Proč se přidat k AVE?

Většina lidí nevidí odpadky jako něco pozitivního. Pro nás je však každá nádoba s odpadem příležitostí k tomu udělat něco užitečného pro lidi žijící v našem městě, pro firmy dávající práci našim spoluobčanům a především pro přírodu, kterou jsme se rozhodli aktivně chránit a pracovat na její čistší budoucnosti.

 

Naši zaměstnanci se shodují na tom, že mají příležitost k tomu realizovat se pracovně v týmu lidí smýšlejících podobně, v týmu lidí, kterým čistota jejich okolí není lhostejná. Když pracujete u nás, vidíte výsledky své práce každý den. Na vaši práci spoléhá většina lidí žijících ve vašem okolí. Kolik lidí, které znáte, může usínat s takovýmto pocitem po dobrém pracovním dni?

Přestože jsme velká a silná firma s dlouhou tradicí garantující stabilitu, jsme vždy lokální firmou, malým autonomním týmem pracujícím v regionu nebo městě. Žijeme ve vašem městě s vámi a proto nám čistší budoucnost vašeho města opravdu leží na srdci. Díky struktuře sestavené z mnoha malých týmů máte u nás vždy možnost kariérního růstu a nemusíte bojovat se strnulými strukturami velkých firem. Budete znát všechny své kolegy osobně a nebudete odkázáni na emaily od lidí, které jste třeba nikdy neviděli a nebo na rozhodnutí manažera z Prahy.

Neustále rostoucí množství odpadů je pro nás i obchodní příležitostí. Nám to dává záruku do budoucna. Ale nic není zadarmo, proto, abychom byli i v budoucnu úspěšní, neustále inovujeme a přicházíme s lepšími řešeními pro čistší budoucnost. O našich plánech a inovacích transparentně informujeme, vítáme a podporujeme každý dobrý nápad, ať ho má kdokoliv.

Až příště uvidíte odpadkový koš nebo auto svážející odpad, přemýšlejte o tom jako o příležitosti udělat pozitivní změnu pro vaši kariéru a pro vaše okolí. Pošlete nám něco o sobě. Těšíme se, až vás poznáme osobně.

Hodnoty AVE

Soubory ke stažení

Pošlete nám kontakt

Máte zájem u nás pracovat? Ozveme se vám…

Vložit vlastní přílohu (JPG, PDF, DOC, DOCX, ODT, ZIP)
Max. velikost 5 MB

Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Více informací naleznete zde.