Vyhledávání
  • Proč AVE
  • Práce v AVE
  • Hledáme
  • Příběhy kolegů
Vyhledávání

Hledáme vás

Přidej se k nám!

Hledáme vás

Proč AVE?

profesionalita v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

růst v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

ohleduplnost v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

týmová práce v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

výkonnost v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

partnerství v odpadovém hospodářství a ochraně životního prostředí

O nás

Naše společnost byla založena už v roce 1993 a to německou firmou RWE AG. V roce 2004 bylo jméno společnosti změněno na současný název AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. a od roku 2013 máme českého vlastníka.

Náš dlouhodobý a trvalý růst není založen na expanzi z centra do regionů, ale naopak na přidávání menších lokálních firem do naší veliké rodiny AVE. Lokální firmy zůstávají samy sebou a nejsou násilím měněny do jednolité korporátní kopie mateřské firmy. To nám umožňuje zachovat si kulturu malých týmů, které spolupracují na společném cíli. Pro zaměstnance to pak znamená zachování atmosféry, kterou měli ve své práci rádi a posílení jistot a zázemí díky novému silnému partneru - AVE.

Firmy, které se stávají členy naší skupiny, nejsou jen z oblasti odpadového hospodářství. Náš vstup do oblastí jako je údržba komunikací, demolice a sanace, výkup druhotných surovin, správa nemovitostí nebo ekologické poradenství nabízí našim zaměstnancům jedinečnou možnost kariérního a profesního růstu a pestrost pracovní náplně.

AVE

Co nabízíme

uspokojení základních potřeb jistoty a bezpečí

práci která má smysl

přátelskou firemní kulturu

možnost osobního i profesionálního rozvoje

V Praze sváží odpad skutečná Popelka

V Praze sváží odpad skutečná Popelka

14/12/2023
Potkat za volantem autobusu či tramvaje ženu, to už přestává být neobvyklé, u těžkého nákladního vozu však jde stále o čestné výjimky. Ovšem aby jemná ženská ruka krotila popelářské auto, navíc plně elektrické, to už je nejméně republikový unikát.
„Jezdím Mercedesem a o víkendu mám volno, co víc si přát?“

„Jezdím Mercedesem a o víkendu mám volno, co víc si přát?“

16/11/2023
Pan Vakeš jezdí od roku 2007 s nákladním Mercedesem, vozí 40kubíkové kontejnery s papírem, plastem či jiným odpadem. U svozové firmy ho to baví, a navíc, jak s úsměvem dodává, má dobrý pocit, že je díky jeho práci v okolí čisto.
„Změnila jsem zaměstnání a překvapila sama sebe“

„Změnila jsem zaměstnání a překvapila sama sebe“

9/11/2023
Monika Künzlová má ráda zvířata, a tak s nimi spojila své profese. Původně byla ošetřovatelkou v zoo, později pracovala ve slavné stáji u závodních koní. Ale když nastal čas na změnu, rozhodla se pro zcela novou výzvu: nastoupila do prakticky výhradně mužského kolektivu, sedlo vyměnila za sedačku automobilu, a když je potřeba, umí vzít do ruky i motorovou pilu.
Otec a syn ve správě silnic.

Otec a syn ve správě silnic.

1/9/2023
„U silničářů máme oba jistotu.“ Otec Petr Volf je mistrem střediska Na Fialce nedaleko Unhoště, a tak měl syn Michal volbu brigády jasnou. Jenže on už plánuje, že zde zůstane nastálo.
Již třetí generace silničářů na jedné pobočce.

Již třetí generace silničářů na jedné pobočce.

25/8/2023
Silničáři tělem i duší.