Hledáme

Fakturant/ka - Evident/ka - Plzeň

Baví Vás práce s čísly a máte smysl pro detail? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Náplň práce:

  • Vystavovat vydané faktury za realizované služby
  • Zaúčtovávat pokladní a vnitřní doklady
  • Kontrolovat a evidovat pohyby odpadů
  • Administrativní agenda spojená s evidencí odpadů
  • Výkazy pro klienty, úřady a státní správu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
  • Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování - ať nemáte žádný důvod své stravování odbývat
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění - je potřeba myslet na budoucnost a nejen tu pracovní

Pošlete nám kontakt

Máte zájem u nás pracovat? Ozveme se vám…

Vyplněním a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce poskytujete své osobní údaje společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. jako správci, a to za účelem výběrového řízení na tuto pozici po dobu realizace výběrového řízení avšak ne déle než jeden rok a také za účelem zefektivnění náborového procesu.